ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

МАСАЖ КОМІРЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ ТА ВЕРХНІХ КІНЦІВОК (20-30 хв)

Догори

Масаж верхніх кінцівок

Доступна ціна на масаж шийно-комірцевої ділянки сприяє популярності процедури

Масаж має терапевтичний ефект, сприяючи поліпшенню функціонування мозку, покращуючи кровообіг та зменшуючи гіпертонічні стани та остеохондроз. Особливо корисний масаж шийно-комірцевої зони, який допомагає в лікуванні мігрені, сприяє кращому кровообігу мозку та позитивно впливає на загальний стан судин голови та верхніх кінцівок. Такий масаж робить вплив на шкіру, активуючи її рецептори та передаючи сигнали в центральну нервову систему через кору головного мозку.

Крім того, процедури масажу стимулюють прискорення лімфатичного руху, підвищують надходження до тканин біологічно активних речовин і сприяють видаленню відпрацьованих продуктів метаболізму. Ці процедури здебільшого доступні за ціною.

Також значущим є лікувальний масаж рук, що становить важливу частину комплексної терапії за наявності різноманітних захворювань суглобів, м’язів рук, а також у відновленні після травм. Він корисний для людей із професійними захворюваннями, пов’язаними із частим використанням рук, впливом вібрацій та повторюваними рухами, і рекомендований як профілактичний захід. Комбінування масажу верхніх кінцівок із шийно-комірцевою зоною є ефективним.

Поліпшення мускулатури та метаболізму через масаж верхніх кінцівок та шийно-комірцевої ділянки

Масаж верхніх кінцівок та шийно-комірцевої ділянки впливає позитивно на мускулатуру, зокрема на поліпшення кровообігу в м’язах, таких як: трапецієподібний, дельтоподібний, ромбоподібний, а також м’язах шиї та голови. Це сприяє підвищенню їхньої сили, еластичності та витривалості.

Процедура масажу, тривалістю орієнтовно 20–30 хвилин, також відіграє важливу роль у поліпшенні обміну речовин. Вона сприяє кращому білковому метаболізму, а також збільшенню виведення з організму таких речовин, як: мінеральних солей, хлорид натрію, неорганічного фосфору, сечовини, а також продуктів недостатнього окислення, наприклад, молочні кислоти.

Залежно від індивідуальних потреб та стану пацієнта, курс масажу може варіюватися. Від цих параметрів залежить ціна на масаж шийно-комірцевої ділянки й верхніх кінцівок. У разі незначних болів та дискомфорті достатньо 2–3 сеансів. Для профілактики та запобігання хронічним захворюванням рекомендуються 1–2 курси, кожен із 5–10 сеансами, з інтервалом у 3–4 місяці. У разі серйозних захворювань або хронічного болю показано 15–20 сеансів кожні 3–4 місяці.

Переваги масажу верхніх кінцівок та шийно-комірцевої зони: підвищення здоров’я та гармонії

Масаж верхніх кінцівок та шийно-комірцевої зони пропонує різноманітні переваги, ефективність яких можна відчути вже після першого сеансу. Ось деякі з них:

Ці результати масажу підтверджують його ефективність і важливість як для лікувальних, так і для профілактичних цілей.

GBS LEVEL: ваше місце для якісного масажу верхніх кінцівок та релаксації в стильному спа-середовищі

У GBS LEVEL ми пропонуємо вам високоякісний масаж верхніх кінцівок, виконаний майстрами своєї справи у SPA-зоні S LEVEL. Наші масажисти — це втілення професіоналізму та досконалості у своїй роботі. Ми забезпечуємо максимальний комфорт та затишок у нашому елегантно стилізованому масажному кабінеті. Наш заклад працює без вихідних, тож ви завжди можете знайти зручний час для візиту.

Відвідуючи нас, ви також можете насолодитися часом у нашому lounge барі або зоні відпочинку, які розташовані на території закладу, для повного релаксу та відновлення.

Масаж верхніх кінцівок | Твій особливий простір GBSLevel

GBS Level - це особливий простір, який має парна сауна vip-класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали найкращий результат та побачили свою найкращу версію. Для того, щоб визначити, яка ціна консультації косметолога - перейдіть на відповідну вкладку на нашому сайті або наберіть наш номер. Команда професійних спеціалістів допоможе вам отримати бажаний ефект від тренувань, доглядових процедур та релаксу. Записуйтесь на підбір домашнього догляду та приділіть час для себе!

Масаж верхніх кінцівок | GBSLevel - робимо звичанйні речі незабутніми для вас

Ціни на перукарські послуги в нашому центрі у балансі з високою якістю наших послуг. Кожного дня наші зусилля спрямовані на те, щоб ви наситилися енергією. Якщо вашу увагу привертає професійна чистка обличчя ціна чи інші деталі - ми готові надати ретельну консультацію. Наша ціль - підібрати для вас саме той список вправ та процедур, що приведе вас до результату, наприклад лімфодренажний масаж ніг або біоревіталізація гіалуронова кислота. Пропонуємо випробувати наш сервіс косметолог ціни і результат вас приємно вразять, більш детально ознайомитись у вас буде змога на сторінках сайту gbslevel.com.