ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

МАСАЖ ШИЙНО-КОМІРЦЕВОЇ ЗОНИ ТА ГРУДНОГО ВІДДІЛУ (20-30 хв)

Догори

Лікувальний масаж шиї

Лікувальний масаж шиї: безмедикаментозна ефективність

Шийно-грудний відділ хребта можна ефективно лікувати за допомогою масажу, який не включає застосування ліків. Різноманітні техніки, підібрані фахівцем, впливають на м’язи та шкіру, сприяючи стабілізації хребта. Для точкового масажу використовуються спеціальні рухи, такі як тиснення нігтем або м’яке розминання подушечками пальців, цілеспрямовані на активні акупунктурні точки. Масажист ретельно обирає силу та ритм впливу, враховуючи індивідуальні потреби пацієнта, і встановлює тривалість сеансу в межах 20–30 хвилин. Отже, класичний ручний лікувальний масаж шиї включає цілеспрямоване та послідовне використання різних методів для досягнення максимального ефекту.

Лікувальний масаж шиї: ключ до полегшення симптомів остеохондрозу та інших хребтових захворювань

Масаж шийно-грудного відділу хребта ефективно знімає симптоми, пов’язані з різними захворюваннями цієї ділянки, включно з остеохондрозом. Він здатен пом’якшити такі прояви, як: головний біль, відчуття втоми та астенія, напруження м’язів у шиї та спині. Також терапія допомагає в разі скутості плечей, м’язовій слабкості, свербінні, онімінні в різних частинах тіла, відчутті «мурашок». Він є корисним у лікуванні станів, які спричиняють біль у грудях, схожий на серцевий, а також за наявності сутулості та порушення постави.

Масаж у шийно-грудному відділі хребта рекомендується для лікування різних станів, включно зі сколіозом та іншими деформаціями хребта, а також у випадках, коли виникають проблеми з міжхребцевими дисками, які не призводять до серйозних ускладнень. Цей метод також застосовується для полегшення симптомів, які виникають через натиск на спинномозкові нерви. Крім того, лікувальний масаж шиї важливий під час реабілітації після оперативних втручань та травм хребта.

Лікувальний масаж шиї: методики

Під час маніпуляцій шийно-грудного відділу використовуються різноманітні методики. Серед них — погладжування, що передбачає ніжний та рівномірний тиск на шкіру, з глибокими повільними надавлюваннями, але інтенсивними ритмічними натисканнями, а також розтирання, виконуване зібраними докупи пальцями та долонями, що забезпечує сильніший вплив, ніж під час погладжувальних рухів. Рухи для розминання м’язів здійснюється захопленням їх усіма пальцями руки. Для шийно-грудного остеохондрозу застосовується ніжне, безперервне розминання, відрізняючись від більш інтенсивного розминання, яке використовується для поперекового відділу. Також у маніпуляціях може використовуватися легке протрушування, або вібрація.

Зазвичай лікувальний масаж шиї закінчується погладжуваннями, які сприяють м’язовому розрядженню і заспокоєнню організму загалом. Кількість повторень кожної послуги варіюється залежно від віку пацієнта, його стану та конкретних медичних показань. На перших сеансах зазвичай акцент робиться на погладжуванні, що допомагає розігріти та розслабити м’язи, а згодом поступово вводяться інші методи, такі як: вичавлювання, розтирання, розминання.

Фахівці комплексу GBS LEVEL орудують широким спектром технік масажу, і можуть вибирати різні методи залежно від потреб пацієнта, включно з допоміжними техніками, щоб досягти найкращого ефекту лікування.

Ефективний лікувальний масаж шиї в GBS LEVEL

Після перших 1–2 сеансів масажу, що проводяться в зоні S LEVEL, клієнти відчувають помітний терапевтичний ефект, хоча для стійкого результату рекомендується пройти лікувальний масаж шиї курсом із 10–15 процедур. Виконуючи масаж шийно-грудного відділу, спеціалісти в комплексі GBS LEVEL стимулюють кровообіг та лімфоток, знижуючи м’язовий спазм та напруження. Основні переваги цього масажу включають:

  1. Зниження інтенсивності болю, його поступове зникнення.

  2. Поліпшення кровопостачання головного мозку, що підвищує працездатність і нормалізує сон.

  3. Зміцнення м’язового корсета, збільшення еластичності м’язів та зв’язок, сприяючи відновленню нормальної рухливості шиї та спини.

Для запису на процедуру в GBS LEVEL достатньо заповнити онлайн-форму з контактними даними. Після цього наші спеціалісти зв’яжуться з вами для узгодження всіх необхідних деталей. Комплекс, розташований у вінницькому ТСК «МАГІГРАНД», пропонує висококваліфіковані послуги, стильний дизайн приміщень і винятковий рівень сервісу.

Лікувальний масаж шиї | GBSLevel - преміальні послуги у Вінниці

GBSLevel - це сучасний центр, що пропонує ручний лімфодренажний масаж професійного рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали найкращий результат та побачили свою найкращу версію. Для того, щоб дізнатись, яка ціна чистки обличчя в салоні краси - перейдіть до сторінки прайс листа, або наберіть наш номер. Команда експертів допоможе вам отримати бажаний ефект від фізичного навантаження, лікування та відпочинку. Приходьте до нас на мезотерапія тіла та проведіть час з собою!

Лікувальний масаж шиї - незабутні моменти у GBSLevel

Ціни на перукарські послуги у нас завжди в гармонії з високою якістю нашого сервісу. Кожного дня наші зусилля спрямовані на те, щоб ви отримали підзарядку та релакс. У разі, якщо ваш інтерес привертає пілінг для обличчя ціна чи інші деталі - ми надамо розгорнуту консультацію. Ми завждм намагаємость створити для вас саме той список вправ та процедур, який вам потрібен, наприклад загальний масаж спини, а також стрижка під машинку. Рекомендуємо спробувати на собі нашу послугу косметична чистка обличчя ціни і якість виконання вас дуже порадують, отримати більше інформації у вас буде можливість у розділах сайту gbslevel.com.