ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Ручний лімфодренажний масаж

Догори

Ручний лімфодренажний масаж

Ручний лімфодренажний масаж – особливості та переваги процедури

 

Способів оздоровити своє тіло безліч. Активний ритм життя та сучасні, новітні технології, методи, практики дають змогу досягти бажаного результату не просто швидко та безпечно, а й приємно, доступно та з тривалим ефектом. Серед таких методів популярним є лімфодренажний масаж. Він буває декількох видів – апаратний (механічний) та ручний, кожний з яких має свої переваги.

Ручний лімфодренажний масаж – це максимально безпечна та результативна процедура, яка дає змогу посилити обмін речовин, прискорити кровообіг та рух лімфи, зміцнити імунітет. Безболісна процедура активізує омолодження організму на клітинному рівні, виводить токсини, застосовується в косметичних та лікувальних цілях. Метод заснований на м’яких та повільних рухах, що виконують у напрямку лімфатичної циркуляції з коливанням тиску. Спеціаліст здійснює вплив на лімфотоки та клітини організму швидко звільняючи від токсинів, продуктів розпаду, позбавляючи від зайвої рідини. 

Вплив на лімфатичні вузли та судини:

Ручний лімфодренажний масаж може бути загальним – триває 60 хвилин, та окремих зон – 30 хвилин. Процедура для конкретної зони дає змогу швидко досягти конкретних результатів:

Ручний лімфодренажний масаж проводиться фахівцем з допомогою рук, додатково використовуються ароматичні олії для покращення емоційного стану. Ритмічні руки фахівця на лімфатичні вузли стимулюють посилення лімфотоку та дають змогу очистити організм від відходів і міжклітинної рідини. 

Ручний лімфодренажний масаж – показання та протипоказання до застосування

Курс процедур залежить від поставленої мети та загального стану організму. Це може бути шокова терапія – декілька сеансів курсом 10 масажів, або постійна, що підтримує, з інтервалом 10-15 днів. 

Показаннями для призначення ручного лімфодренажного масажу може бути:

Протипоказаннями до застосування ручного лімфодренажного масажу є тромбофлебіт, онкологічні захворювання, будь-які хронічні, запальні захворювання шкіри, алергічні висипи, підвищена температура тіла, запущені стадії варикозного розширення вен, епілепсія, лімфаденопатія. Також не рекомендують спеціалісти відвідувати процедуру людям з венеричними, важкими психічними, захворюваннями серцево-судинної системи, вагітним. 

При масажі на конкретній ділянці варто враховувати особливості та період життєвого циклу організму. Наприклад, при мастопатії не можна проводити масаж грудної клітки, на животі – період менструації, післяродовий період та після аборту. 

Де краще робити ручний лімфодренажний масаж в Україні?

Салон «GBS LEVEL» пропонує широкий спектр послуг, які сприятимуть покращенню краси та здоров’я. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, використовується новітня апаратура та ефективні засоби. Майстри допоможуть підібрати процедури відповідно бажаного результату та спрогнозують курс. Ручний лімфодренажний масаж може бути як загальним, так і для конкретної зони. 

Вигідні ціни, приємні емоції та відмінний результат гарантуємо.

Ручний лімфодренажний масаж - висока якість та гарні ціни у GBSLevel

GBSLevel - це комплекс у Вінниці, що пропонує точковий масаж спини vip-класу. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали бажаний ефект та відчули силу. Щоб дізнатись, яка ціна на чистку обличчя вінниця механічну - відкрийте відповідний розділ на нашому сайті чи зателефонуйте. Команда експертів допоможе досягти задуманого результату від тренувань, доглядових процедур та релаксу. Приходьте до нас на стрижкі для хлопців та проведіть час з собою!

Ручний лімфодренажний масаж - професійний підхід з GBSLevel

Ціни процедур у косметолога у нас приємні, а якість послуг на найвищому рівні. Щодня ми намагаємося робити все, щоб відволіклись та відпочили. У випадку, якщо у вас викликає цікавість чоловіча стрижка ціна або щось ще - ми надамо розгорнуту консультацію. Наша ціль - підібрати для вас саме той комплект процедур, який вам підходить, наприклад спорт зал бокс або чоловiча стрижка. Пропонуємо випробувати наш сервіс процедури в косметолога ціни та рівень виконання вас точно вразять, дізнатися більше інформації ви матимете можливість у розділах сайту gbslevel.com.