ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ (60 хв)

Догори

Масаж класичний

Масаж класичний: універсальний метод для здоров’я та відновлення

Класичний масаж використовується як універсальний метод для лікування болю, зниження набряклості, розсічення спайок та швидкого відновлення пошкоджених тканин. Цей різновид масажу ефективно підсилює працездатність м’язів, зміцнює суглоби та зв’язки, сприяє відновленню їхньої сили. Окрім того, масаж класичний є корисним для зміцнення імунної системи та покращення психофізичного стану людини. Унікальний комплекс механічних технік, що застосовуються в класичному масажі, залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, як-то його вік та загальний стан здоров’я. Процедуру зазвичай розпочинають із масажування більших частин тіла, переходячи потім до менших. Така послідовність допомагає покращити лімфо- та кровообіг. Надзвичайно важливим аспектом класичного масажу є виконання технік вздовж лімфатичних шляхів.

У техніках класичного масажу основу складають:

Ці методи розподіляються на три рівні впливу: ударну техніку представляє вібрація, глибокі маніпуляції включають розминання, а середньоглибокі впливи забезпечуються за допомогою розтирання, вичавлювання та погладжування.

Кому потрібен масаж класичний?

Необхідність класичного масажу тіла виникає в різних станах, у тому числі це хронічна втома, біль у спині, проблеми з м’язовим навантаженням, такі як після інтенсивних фізичних вправ, а також у разі остеохондрозу, сколіозу та зниження енергії. Цей метод також корисний у разі погіршення еластичності шкіри, зниженні м’язового тонусу та метаболізму клітин. Масаж класичний сприяє підвищенню загального тонусу організму і використовується як частина відновлювальної терапії після травм.

Лікувальні масажні процедури часто рекомендують при розладах серцево-судинної, дихальної, нервової систем, травного тракту та при запаленнях статевої системи. Під час вибору масажного салону важливо враховувати його репутацію, щоб отримати висококваліфіковану допомогу та ефективні результати. У такому центрі ви знайдете інформацію про послуги, тривалість сеансів, протипоказання та додаткові методи профілактики. Адже кожен випадок унікальний, і лише досвідчений масажист зможе підібрати індивідуальний підхід.

Масаж класичний: беззаперечна користь

Лікувально-розслаблювальний курс масажу вносить значні позитивні зміни в стан організму. Він забезпечує еластичність м’язів, що сприяє їх насиченню корисними елементами та пришвидшує відновлення після травм. У результаті такого курсу людина відчуває розслабленість та зростання впевненості в собі, завдяки поліпшенню кровообігу та збільшенню важливих елементів крові, таких як: гемоглобін, еритроцити, тромбоцити та лейкоцити, що допомагає знизити ризик анемії.

Масажні техніки, спрямовані на розминання м’язів, впливають на метаболічні процеси, зменшуючи вміст жирових відкладень в організмі. Нервова система також набуває тонізувального ефекту, що провокує вивільнення ендорфінів, гормонів задоволення. Крім того, завдяки курсу масажу шкіра стає більш бархатистою, пружною та еластичною, зменшуються прояви почервоніння та лущення.

Класичний масаж в GBS LEVEL: якість і професіоналізм

GBS LEVEL ви знайдете все необхідне для ідеального відпочинку: від стильного дизайну до чистоти та висококласного сервісу. Записатися на масаж у зоні S LEVEL можна, просто подавши онлайн-заявку із вашими контактними даними. Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для уточнення деталей. Надаємо послуги за поміркованою ціною, прагнемо зробити їх доступними для кожного. Також на території комплексу розміщені зона відпочинку та lounge-бар, де ви можете приємно провести час. Для будь-яких запитань зв’яжіться з нами через телефон або соціальні мережі — ми з радістю вам відповімо.

Масаж класичний - створи найкращу версію себе з GBSLevel

GBSLevel - це особливий простір, де ви знайдете масаж від болю в спині професійного рівня. Ми робимо все можливе, щоб ви отримали максимальний результат та ознайомились з найвдосконаленішою версією себе. Для того, щоб визначити, яка ціна фарбування волосся - відкрийте відповідний розділ на нашому сайті або наберіть наш номер. Компетентна команда забезпечить очікуваний вами результат від спорту, догляду та відпочинку. Приходьте до нас на макіяж і сфокусуйтесь на собі!

Масаж класичний - приділи час для себе у GBSLevel

Ціни на манікюр в нашому центрі у рівновазі з високою якістю наших сервісів. Щодня ми вкладаємо всі зусилля, щоб ознайомились з найдосконалішою версією себе. Якщо вашу увагу привертає контурна пластика збільшення губ ціна чи інша інформація - ми з задоволенням підкажемо. Ми працюємо, щоб підказати вам саме той комплект процедур, що приведе вас до результату, наприклад вакуумний масаж обличчя або манікюр покриття гель лаком. Пропонуємо випробувати наш сервіс послуги косметолога ціни та якість роботи вас приємно вразять, ознойомитись детальніше ви зможете в розділах сайту gbslevel.com.