ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

МАСАЖ ТАЗУ, ПОПЕРЕКОВО-КРИЖОВОЇ ДІЛЯНКИ (40 хв)

Догори

Масаж попереково крижового відділу

Масаж поперекового відділу хребта: простий шлях до здоров’я

Статистика показує, що кожен п’ятий житель Землі має проблеми з болем у нижній частині спини, який часто є ознакою поширеного захворювання — радикуліту попереково-крижового відділу. Цей стан характеризується комплексом симптомів, зумовлених здавленням або запаленням нервових корінців у попереку та крижовому відділі. Ці нервові корінці відіграють ключову роль у з’єднанні спинного мозку із системами та органами тіла, включно з нижніми кінцівками.

Важливо не ігнорувати цю патологію, оскільки вона може призвести до серйозних наслідків. Одним із найбільш ефективних методів лікування радикуліту є масаж попереково крижового відділу. На розвиток радикулітного больового синдрому можуть впливати багато чинників, тому його своєчасне лікування є критично важливим.

Масаж попереку: лікувальна терапія радикуліту

Масаж відіграє ключову роль у лікуванні радикуліту попереково-крижової ділянки, оскільки він допомагає стабілізувати стан пацієнта завдяки ефективно відібраним технікам. Цей метод терапії не тільки сприяє нормалізації кровотоку, що покращує живлення тканин та м’язів у пошкодженій зоні, але й допомагає зняти м’язові спазми та відновити гнучкість хребта. Крім того, регулярне застосування масажу позитивно впливає на загальний стан організму, допомагає розслабитися, знижує втому та надмірну напруженість.

Під час лікування попереково-крижового радикуліту за допомогою масажу треба дотримуватися певних правил. На початку сеансу масажу виконуються ніжні, акуратні рухи, щоб уникнути загострення болю та пом’якшити його. Поступово інтенсивність масажу зростає, але важливо уникати надто енергійного натискання. Такий підхід дає змогу досягти найкращих результатів у лікуванні.

Серед найбільш дієвих масажних технік у цьому випадку є погладжування, колові розтирання, поздовжнє та поперечне розминання, вібрації, а також точковий масаж за методом Шіацу. Під час виконання ручного масажу від болю в спині основна увага зосереджується на зоні ураження та її околицях, виконують рухи уздовж лімфотоків знизу вгору, що сприяє оптимальному ефекту.

Для чого потрібно робити масаж при остеохондрозі поперекового відділу?

Крижова ділянка, яка з’єднує кістки тазу з хребтом, характеризується меншою рухливістю, порівнюючи з поперековою зоною, особливо що стосується п’ятого поперекового хребця, який часто стає проблемним місцем. Приблизно половина ваги тіла людини припадає на крижі, а під час нахилу на 90 градусів це навантаження збільшується до 150 % без врахування підняття важких предметів. Неправильна постава, перевантажений поперек і слабкість м’язів черевного преса призводять до того, що основне навантаження припадає саме на крижово-поперекову зону.

Підняття важких предметів із нахилу, особливо, якщо потім різко випрямлятися і робити обертання тіла, часто призводить до гострого болю в крижах і попереку. В умовах гіперлордозу, коли поперековий відділ надмірно вигнутий уперед, крижі набувають майже горизонтального положення, що спричиняє сильне напруження в крижовій ділянці через натяг зв’язок.

До крижів прикріплюється багато зв’язок та м’язів, включно з м’язами тазового дна, нижніми кінцівками, попереком і внутрішніми органами, що підкреслює їхню важливість у функціонуванні організму. Тому масаж попереку так необхідний нам.

Кому потрібен масаж поперекового відділу хребта?

У нашому салоні GBS LEVEL, розташованому в ТСК «МАГІГРАНД» у Вінниці, ми пропонуємо професійні послуги масажу, які особливо корисні в таких станах:

Комфорт та добробут наших клієнтів — наша головна мета. Записатися на сеанс масажу можна в будь-який зручний для вас час, адже ми працюємо без вихідних. Просто заповніть форму на нашому сайті, і ми одразу зв’яжемося з вами для підтвердження деталей.

Масаж попереково крижового відділу - створи найкращу версію себе з GBSLevel

GBS Level - це сучасний центр, що пропонує спортзал бокс преміум-класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали максимальний ефект та ознайомились з найвдосконаленішою версією себе. Для того, щоб розібратися, яка ціна на педикюр - відкрийте відповідний розділ на нашому сайті або напишіть нам. Група кваліфікованих фахівців допоможе вам отримати бажаний ефект від занять спортом, догляду за собою та релаксу. Приходьте до нас на контурна пластика для виправлення форми обличчя та щелеп та отримайте задоволення!

Масаж попереково крижового відділу | GBSLevel - твій шлях до здоров`я та впевненості

Ціни косметолога в нашому комплексі зазвичай прийнятні, а рівень сервісу на висоті. Кожного дня ми робимо усе можливе, щоб відволіклись та відпочили. Якщо у вас викликає інтерес манікюр гель лаком ціна чи додаткова інформація - спеціалісти нашого закладу обов'язково допоможуть. Наше завдання - віднайти для вас саме такий пакет послуг, який вам підходить, наприклад класична аеробіка, а також біоревіталізація волосся. Обов'язково скористайтеся нашим сервісом процедури косметолога ціни та якість роботи вас приємно вразять, отримати більше інформації ви зможете на сторінках сайту gbslevel.com.