ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Масаж голови

Догори

Масаж голови

Масаж голови: прибирає утому, робить волосся надзвичайно гарним

Якщо відчуваєте головний біль, напруження в потиличних та шийних м’язах, помітили погіршення росту і стану волосся, варто замовити масаж голови. Окрім того, що послуга допоможе позбутися всіх вищеперелічених проблем, вона ще і є надзвичайно приємною. Якщо довірити процедуру майстру високого рівня, вас очікує лише користь і повне релаксування.

Зробити масаж голови ми пропонуємо в комплексі GBS LEVEL, розташованому у вінницькому ТСК «МАГІГРАНД», а саме в зоні S LEVEL. Наша SPA-територія облаштована з урахуванням найменших деталей задля забезпечення вам максимальної користі, комфорту та естетичного задоволення від дизайнерських рішень.

На масаж голови ціна в нашому закладі порадує помірністю. Наші масажні спеціалісти — справжні профі з твердими знаннями та досконалим виконанням технік. Приділіть собі трохи уваги — запишіться на цю послугу та на власному досвіді переконайтеся у її перевагах.

Які «плюси» приносить масаж голови

Після робочого, емоційного перевантаження потрібно досягти розслаблення — саме на це спрямований масаж голови. Після сеансу у кваліфікованого майстра вам забезпечений миттєвий результат та суттєве покращення самопочуття. Рухи під час масажної процедури мають бути легкими і вправними. За допомогою цього:

Масаж голови позбавляє від наслідків стресу через спрямовану дію на м’язи. Фахівець професійно виконує масажні рухи із незначним натиском у певних напрямках. Це призводить до розслаблення м’язів, у тому числі шийно-комірної зони. Своєю чергою, розслаблені м’язові волокна є сигналом для нервової системи, що все в порядку, тож відбувається природне заспокоєння.

Після масажу голови ви помітите, що засипання вночі стало швидшим, а безпосередньо сон — здоровішим. Процедура викликає настільки приємні відчуття, що ви можете поринути в легкий сон навіть під час сеансу. Позбавлення від напруги немов полегшує думки, тож когнітивні здібності також покращуються (концентрація, запам’ятовування тощо), а це своєю чергою позитивно впливає на працездатність.

Процедура, а надто точковий масаж голови, який спрямований на конкретні ділянки, приносить полегшення під час головного болю, запамороченнях. Регулярні сеанси — чудове завчасне попередження появи больового синдрому, а ще — спосіб для гармонізації роботи всього організму.

Завдяки тому, що масаж голови активізує кровообіг, молекули кисню та корисні речовини надходять до клітин у більшій кількості. Робота сальних залоз нормалізується. Активізація метаболічних процесів пришвидшує виведення токсинів. Регулярні масажні процедури дають змогу налагодити правильний водно-електролітний баланс. У результаті стан шкіри поліпшується, ріст волосся покращується. Завдяки активізації волосяних цибулин, волосин випадає менше.

На додачу до густоти й довжини, пасма порадують кращим зовнішнім виглядом. Активне живлення волосяних цибулин, яке забезпечує масаж голови, — гарантія міцніших локонів, які зачаровують природним сяянням.

Попри користь та приємність процедури, потрібно звернути увагу на протипоказання. Не варто записуватися на сеанс за наявності дерматологічних захворювань та пошкоджень шкірних покривів у цій зоні, під час ГРВІ, загострення хронічних хвороб.

Записуйтеся на масаж голови в зручний для себе час

Якщо ви хочете записатися на масаж голови у Вінниці, до ваших послуг SPA-зона S LEVEL. Робіть вибір на користь професіоналізму масажистів, бездоганного сервісу, ідеальної чистоти та гарного, продуманого дизайну.

На додачу до цих переваг GBS LEVEL порадує і щоденним графіком роботи, тож ви можете замовити послугу на зручний для себе час. Щоби переглянути, яка встановлена на масаж голови ціна, можете ознайомитися із прайсом.

Швидке заповнення онлайн-форми — ось усе, що знадобиться задля запису на масаж голови. Вам потрібно буде внести в поля лише ім’я та контактні дані, щоб ми з вами зв’язалися задля уточнення деталей. Ми на зв’язку в соціальних мережах та в телефонному режимі — звертайтеся за потреби.

Масаж голови | GBSLevel - працюйте лише с професіоналами

GBS Level - це оздоровчий комплекс, який має фітнес клуб професійного рівня. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали бажаний результат та представили найвдосконаленішу версію себе. Для того, щоб встановити, яка ціна ботоксу для волосся - перейдіть до сторінки прайс листа, або зв'яжіться з нами по телефону. Група кваліфікованих фахівців посприяє досягненню бажаного результату від фізичного навантаження, лікування та відпочинку. Спробуйте прийти до нас на мезотерапія без'інєкційна і отримайте бажаний результат!

Масаж голови - незабутні моменти у GBSLevel

Ціни на манікюр гель лак у нас завжди у балансі з високою якістю наших послуг. Щодня ми вкладаємо всі зусилля, щоб ознайомились з найдосконалішою версією себе. У разі, якщо ваш інтерес привертає чистка обличчя в салоні ціна чи додаткова інформація - ми надамо розгорнуту консультацію. Ми працюємо, щоб підказати вам саме такий набір сервісів, який вам підходить, наприклад тренування трх, а також jessner peeling. Обов'язково скористайтеся нашим сервісом лазерна чистка обличчя ціни та рівень виконання вас приємно здивують, дізнатися більше ви зможете на веб-сторінках gbslevel.com.