ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Лімфодренажний масаж тіла

Догори

Лімфодренажний масаж тіла

Лімфодренажний масаж тіла – оздоровлення усього організму

Лімфатична система забезпечує виведення солей, токсинів та метаболітів з організму. Вона є вагомим механізмом захисту від мікробів та вірусів, відновлення після інтоксикації. Ми можемо побачити лімфу на свіжих ранах і подряпинах. Вона захищає пошкоджену шкіру від інфекцій. 

 

Лімфодренажний масаж тіла коригує роботу лімфатичної системи, забезпечує її дієвість на міжклітинному рівні. Його призначають у таких випадках:

 

Розв’язати такі проблеми допоможе лімфодренажний масаж тіла, обличчя, живота, грудей, спини, ніг. Клуб GBS LEVEL надає широкий спектр масажних послуг у Вінниці (адреса на сайті). Масажисти GBS LEVEL мають спеціалізовану освіту, значний досвід та практику, ліцензії й сертифікати, проводять процедури на професійному рівні.

Лімфодренажний масаж тіла: особливості процедури

Лімфодренажний масаж тіла – абсолютно безболісна, релаксова процедура. Лімфатична система розташована просто під поверхнею шкіри, тому масажування плавне, невагоме та ретельно контрольоване. До початку процедури рекомендується випити багацько (до літра) теплої води без домішок. Сесія триває щонайменше годину і складається з таких етапів:

 

Лімфодренажний масаж тіла матиме більшу результативність, якщо доповнити його спеціалізованими фізичними вправами, а також регулярно пити достатньо чистої води (бажано теплої, без домішок і газу) та дотримуватись збалансованого харчування.

Лімфодренажний масаж тіла: ручний чи апаратний?

Лімфодренажний масаж тіла проводиться ручними або апаратними техніками, кожна з яких має свої переваги й доповнює іншу. Ручне масажування – обов’язкова частина підготовчого етапу. Воно найбільш доречне для чутливих ділянок. Апаратура ефективно долає проблеми з ногами, спиною, попереком та іншими ділянками тіла.

 

GBS LEVEL пропонує лімфодренажний масаж тіла ручний, а також із застосуванням наступних апаратних технік:

 

Доєднуйтесь до спільноти GBS LEVEL – станьте здоровішими та прекраснішими серед однодумців й вболівальників за ваші успіхи!

Лімфодренажний масаж тіла | Твій особливий простір GBSLevel

GBS Level - це комплекс у Вінниці, де ви знайдете масаж від болю в спині професійного рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви досягли бажаний результат та побачили свою найкращу версію. Щоб дізнатись, яка ціна на ботокс - перейдіть до сторінки прайс листа, чи зателефонуйте. Група кваліфікованих фахівців посприяє досягненню бажаного результату від спорту, догляду та відпочинку. Спробуйте прийти до нас на брови фарбування і отримайте бажаний результат!

Лімфодренажний масаж тіла | GBSLevel - робимо звичанйні речі незабутніми для вас

Ціни на перукарські послуги у нас завжди у рівновазі з високою якістю наших сервісів. Кожного дня наші зусилля спрямовані на те, щоб ви отримали підзарядку та релакс. У разі, якщо ваш інтерес привертає ботокс для обличчя ціна або будь-які ще деталі - спеціалісти нашого закладу обов'язково допоможуть. Наша ціль - підібрати для вас саме такий пакет сервісів, який вам необхідний, наприклад парна сауна або holy land атравматичная чистка. Не забудьте випробувати нашу послугу мезотерапія обличчя ціни і результат вас приємно вразять, більш детально ознайомитись у вас буде можливість в розділах сайту gbslevel.com.