ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Лімфодренажний масаж обличчя

Догори

Лімфодренажний масаж обличчя

Лімфодренажний масаж обличчя: ефективне омолодження з насолодою

Лімфодренажний масаж обличчя абсолютно безболісна релаксова процедура з разючим ефектом. Сучасний інноваційний клуб краси й здоров’я GBS LEVEL запрошує на лімфодренажний масаж обличчя у затишній атмосфері природної гармонії. Майстри-масажисти GBS LEVEL мають спеціалізовану освіту, значний досвід та практику, ліцензії й сертифікати, проводять процедури на професійному рівні.

 

Лімфодренажний масаж обличчя сприяє ефективному виведенню токсинів та надмірної рідини з організму, забезпечуючи природний процес очищення. Омолоджувальні ефекти:

 

Гарантуємо індивідуальний підхід для досягнення максимального результату. Проводимо лімфодренажний масаж обличчя сучасними та класичними ручними техніками, застосовуємо спеціально розроблені методи, засоби та апарати для розв'язання конкретних проблем. Зробіть вибір на користь ефективності та насолоджуйтесь бездоганністю вашої шкіри завдяки найвищим стандартам процедур у GBS LEVEL!

Лімфодренажний масаж обличчя: процедура і її особливості

Лімфодренажний масаж обличчя – унікальна техніка масажування, яка поліпшує функцію лімфатичної системи, сприяє омолодженню та покращенню самопочуття. Стимулює відтік лімфи, завдяки чому зникають набряки, виводяться шлаки та токсини, підвищується місцевий імунітет. Декілька фактів:

 

Ефект процедури досягається з першого сеансу. Тому попит на лімфодренажний масаж обличчя надзвичайно підвищується напередодні свят чи особливих подій, зокрема днів народження, одруження, важливих зустрічей чи публічних виступів тощо. Процедура корисна при відновленні після травм та пластичних операцій. Рекомендована при виражених ознаках порушення лімфатичного відтоку. Важливо: для досягнення стійкого виразного ефекту потрібно не менше 15 сеансів. Ціна на лімфодренажний масаж обличчя у GBS LEVEL дасть змогу пройти повний курс без шкоди для бюджету! Для членів клубу діють спеціальні пропозиції, для новачків та постійних клієнтів – приємні програми лояльності.

Лімфодренажний масаж обличчя: недоліки та перестороги

Попри чисельні переваги, лімфодренажний масаж обличчя слід застосовувати з обережністю, або взагалі відмовитись у наступних випадках:


Перш ніж приймати рішення про лімфодренажний масаж обличчя, радимо проконсультуватися із фаховим чи сімейним лікарем щодо наявності особистих протипоказань.

Лімфодренажний масаж обличчя | GBSLevel - преміальні послуги у Вінниці

GBSLevel - це особливий простір, який пропонує спробувати вільна боротьба преміального рівня. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали найкращий результат та познайомились з найкращою версією себе. Щоб дізнатись, яка ціна на педикюр - перейдіть до сторінки прайс листа, або спитайте у нашого консультанта по телефону. Професійний колектив забезпечить очікуваний вами результат від вправ, процедур та відпочинку. Запрошуємо вас на біоревіталізація шкіри і отримайте бажаний результат!

Лімфодренажний масаж обличчя - незабутні моменти у GBSLevel

Ціни на макіяж у нас завжди прийнятні, а рівень сервісу на висоті. Кожного дня наші зусилля спрямовані на те, щоб відволіклись та відпочили. У разі, якщо ваш інтерес привертає пілінг лиця ціна або щось ще - ми з задоволенням підкажемо. Наша ціль - підібрати для вас саме такий пакет послуг, що приведе вас до результату, наприклад релаксуючий масаж й також контурна пластика очей. Обов'язково скористайтеся нашим сервісом послуги косметолога ціни та якість роботи вас точно вразять, отримати більше інформації у вас буде змога в розділах сайту gbslevel.com.