ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Ціни на послуги в S LEVEL

  undefined

 • Разпарювання в хаммам (15-20 хв), арома-релакс процедура (60 хв), масаж голови (25 хв), чайна церемонія
 • Розпарювання в хаммам (15-20 хв), сольове скрабування на косметиці LA SULTANE DE SABA (20 хв), масаж антицелюлітний (60 хв), чайна церемонія
 • Разпарювання в хаммам (15-20 хв), аюрведичний авторський масаж (90 хв), масаж обличчя (30 хв), чайна церемонія
 • Разпарювання в хаммам (15-20 хв), процедура Hydra Body (60 хв), масаж стоп (25 хв), чайна церемонія
 • Разпарювання в хаммам (15-20 хв), Масаж свічкою TAIGA (60 хв), процедура для обличчя YON-KA (30 хв), чайна церемонія
 • * Перелік послуг доступний як для членів клубу, так і для гостей без клубних карт.
  Догори

  | GBSLevel - працюйте лише с професіоналами

  GBS Level - це сучасний центр, у якому є спа комплекс професійного рівня. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали максимальний результат та познайомились із найоптимізованішою версією свого "я". Для того, щоб розібратися, яка ціна корекції брів - відкрийте відповідний розділ на нашому сайті або напишіть нам. Група кваліфікованих фахівців допоможе досягнути вашої мети від тренувань, доглядових процедур та релаксу. Записуйтесь на косметологічна чистка обличчя та проведіть час з собою!

  - незабутні моменти у GBSLevel

  Ціни на перукарські послуги в нашому комплексі в гармонії з високою якістю нашого сервісу. Кожного дня ми робимо усе можливе, щоб ви отримали підзарядку та релакс. У разі, якщо ваш інтерес привертає гіпергідроз лікування ціна чи інші деталі - ми надамо розгорнуту консультацію. Ми працюємо, щоб підказати вам саме такий пакет сервісів, що вас задовільнить, наприклад масаж нижніх кінцівок й також контурна пластика для виправлення форми обличчя та щелеп. Не забудьте випробувати нашу послугу біоревіталізація обличчя ціни та рівень виконання вас приємно вразять, більш детально ознайомитись ви матимете можливість на веб-сторінках gbslevel.com.