ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Абонементи

GBS LEVEL – це 6 видів клубних карт. Естетичні, емоційні, хардкорні, стримані, релаксуючі, автентичні, максималістичні та водночас мінімалістичні. Створені в колаборації з Нашими Клієнтами.
ОБИРАЙ СВІЙ РІВЕНЬ!

LEVEL TOP

LEVEL TOP
FOR YEAR
LEVEL TOP FOR YEAR
Детальніше
LEVEL TOP
FOR MONTH
LEVEL TOP FOR MONTH
Детальніше

LEVEL GYM

LEVEL GYM
FOR YEAR
LEVEL GYM FOR YEAR
Детальніше
LEVEL GYM
FOR MONTH
LEVEL GYM FOR MONTH
Детальніше

FITNESS

FITNESS
>Фітнес в GBS LEVEL
Детальніше
Догори

Абонемент в спорт зал GBSLevel

Абонемент в спорт зал – додаткова мотивація та раціональні витрати

Після того, як було прийняте рішення почати відвідувати спортивний зал та працювати над своєю фігурою та здоров’ям, варто визначити спосіб оплати послуг. Спорт зал пропонує абонемент як на одне відвідування, так і на кілька місяців чи рік тренувань. Прийшовши до центру вперше, достатньо придбати право на відвідування одного заняття. Перше тренування дозволить скласти враження про заклад, обладнання, інструкторів, напрямок, в якому ви хочете розвиватися. 

Коли рішення про долучення до здорового способу життя прийняте, клуб обрано, можна придбати членську картку з більшим строком дії. Центри пропонують сплатити за членство за місяць, три, рік. Клубна картка дозволить скоротити витрати, оскільки вартість покупки нижча за суму оплати окремих відвідувань. Покупка може стати одним зі стимулів при відсутності достатньої самодисципліни та мотивації. Витрачені кошти спонукають дотримуватись графіка, а регулярність є ключем для досягнення успіху. В пакет можуть бути включені додаткові знижки чи послуги. Вартість залежить від строку, дії, послуг, додаткових можливостей для власника.

 

Абонемент в спорт клуб G LEVEL

Якщо ви вирішили відвідувати спортивний зал у Вінниці,  G LEVEL пропонує повний спектр послуг, направлених на покращення фізичної форми та самопочуття. Власники карт отримують доступ до тренажерної зали с професійним обладнанням, зон функціонального тренінгу, послуг салону краси та СПА-салону, розташованих на території комплексу. Абонемент в спорт зал представлений трьома видами:

Серед запропонованих програм можна обрати ту, яка буде найкраще відповідати меті візитів. Додаткові можливості, запропоновані закладом, додають мотивації, допомагають повноцінно відпочити після навантажень та відновити сили, аби кожен візит приносив лише позитивні враження. 

 

Спортзал G LEVEL – абонемент, що дозволить змінити своє тіло та життя

Абонемент в спорт клуб у Вінниці дозволить з нового ракурсу подивитися на заняття спортом. У комплексі поєднані прогресивний підхід до фізичної культури та здорового відпочинку. Тренажерний зал оснащений професійним обладнанням, площа та кількість устаткування дозволяє почувати себе вільно навіть при наявності великої кількості відвідувачів. Для комфортних занять передбачена система кондиціонування та очищення повітря. Для групових занять, тренувань з єдиноборств створені окремі функціональні зони. Роздягальні комфортні, оснащені великими шафами, системою безпеки для зберігання особистих речей. Обрати рівень навантажень, навчити виконувати вправи, оцінити результати та мотивувати на подальшу роботу – завдання професійних тренерів, що працюють у G LEVEL.

Записатися, придбати картку, уточнити деталі та підібрати напрям допоможуть адміністратори закладу, зв’язатися з ними можна за допомогою контактних телефонів та форми зворотного зв’язку, розміщених на сторінці закладу.

Абонемент в спорт зал GBSLevel | Твій особливий простір GBSLevel

GBSLevel - це сучасний центр, який має spa комплекс преміум-класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали відмінний результат та познайомились із найоптимізованішою версією свого "я". Для того, щоб встановити, яка ціна мезотерапія 1 процедура - перейдіть до сторінки прайс листа, або наберіть наш номер. Компетентна команда допоможе досягнути вашої мети від вправ, процедур та відпочинку. Спробуйте прийти до нас на окантовка стрижки та отримайте задоволення!

Абонемент в спорт зал GBSLevel - незабутні моменти у GBSLevel

Ціни на чистку обличчя у нас у балансі з високою якістю наших послуг. Денно ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб ви отримали заряд енергії. У випадку, якщо у вас викликає цікавість фарбування вій ціна чи інші деталі - спеціалісти нашого закладу обов'язково допоможуть. Наша мета - знайти для вас саме такий пакет сервісів, який вам необхідний, наприклад жироспалюючі тренування та біоревіталізація під очі. Обов'язково скористайтеся нашим сервісом біоревіталізація обличчя ціни і результат вас приємно здивують, дізнатися більше ви зможете на сайті gbslevel.com.