ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Антицелюлітний масаж живота

Догори

Антицелюлітний масаж живота

Антицелюлітний масаж живота: ключ до здоров'я та краси в одному сеансі

Гладенька та пружна, шовковиста та еластична, без неприємних вузликів – саме такою буде ваша шкіра, якщо звернутись по антицелюлітний масаж на животі в СПА центр клубу GBS LEVEL. Досвідчені майстри пропрацюють проблемні зони на животику та боках, покращуючи їхній зовнішній вигляд. Але антицелюлітний масаж на живіт – це не тільки розслаблення, зовнішня краса та стрункість. Це оздоровлення всього організму:

 

У СПА центрі клубу GBS LEVEL процедуру проводять досвідчені майстри, лікарі мануальної терапії. Обирайте антицелюлітний масаж живота – ключ до гармонії краси та здоров’я!

Антицелюлітний масаж на животі: особливості процедури

Антицелюлітний масаж живота в GBS LEVEL проводиться в спеціалізованому приміщенні, на зручному масажному столі, в чудовій атмосфері спокою та релаксу. За 15-30 хвилинну процедуру пройдемо 3 головні етапи:

  1. Розслаблення, прогрів: легкі плавні кругові рухи та ніжні погладжування.

  2. Глибокий активний вплив на підшкірні прошарки. Розтирання, розминання, вібрація, пощипування:

  1. Заспокоєння й відновлення шкіри, яке проводиться плавними рухами із застосуванням лагідних олій, кремів.

 

Антицелюлітний масаж на живіт призводить до короткочасного почервоніння та підвищення температури шкірних покривів (гіперемія). Це свідчить про ефективність та реакцію на процедуру. Для запобігання синцям на гіперчутливій шкірі застосовуємо спеціальні мазі. 

Антицелюлітний масаж на живіт: методи та засоби

Антицелюлітний масаж на животі проводиться наступними техніками масажування: 

 

Для досягнення максимального результату рекомендуємо пройти курс 10-15 сеансів. Такий курс залишить проблему в минулому, якщо його включити до індивідуальної антицелюлітної програми.

 

Антицелюлітна програма в GBS LEVEL це:

 

Антицелюлітний масаж живота оздоровлює, надає наснаги організму, трансформує й осяює красою ваше тіло, додає енергії життєвим силам!

Антицелюлітний масаж живота: Вінниця обирає GBS LEVEL 

GBS LEVEL – сучасний простір краси та здоров’я, який поєднує три основні лінії: фізична форма через тренування, СПА інновації та beauty-трансформації. Приєднуйтеся до спільноти клубу та відчуйте усі переваги комплексного інноваційного підходу до гармонії душі й тіла.

 

Чому антицелюлітний масаж живота у Вінниці роблять в нашому клубі:


Замовте антицелюлітну програму, оберіть антицелюлітний масаж живота в GBS LEVEL – інвестуйте у власне здоров’я та неперевершену красу вашого тіла!

Антицелюлітний масаж живота - створи найкращу версію себе з GBSLevel

GBS Level - це сучасний центр, у якому є фітнес центри вищого класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви досягли бажаний результат та представили найвдосконаленішу версію себе. Для того, щоб дізнатись, яка ціна контурної пластики губ - знайдіть потрібну сторінку на нашому сайті або наберіть наш номер. Команда експертів допоможе досягти задуманого результату від тренувань, доглядових процедур та релаксу. Записуйтесь на чистка обличчя комбінована і отримайте бажаний результат!

Антицелюлітний масаж живота | GBSLevel - робимо звичанйні речі незабутніми для вас

Ціни процедури косметолога в нашому комплексі прийнятні, а рівень сервісу на висоті. Кожного дня ми робимо усе можливе, щоб ви наситилися енергією. Якщо вас цікавить фарбування волосся ціна або щось ще - ми з задоволенням підкажемо. Наша ціль - підібрати для вас саме такий пакет сервісів, який вам потрібен, наприклад масаж попереку, а також ніжний вечірній макіяж. Пропонуємо випробувати наш сервіс йога ціни та рівень виконання вас точно вразять, отримати більше інформації ви матимете можливість на веб-сторінках gbslevel.com.