ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Антицелюлітний масаж ніг

Догори

Антицелюлітний масаж ніг

Антицелюлітний масаж ніг: корисно та ефективно

Антицелюлітний масаж ніг забезпечує покращення мікроциркуляції крові, лімфодренаж та усунення візуальних проявів целюліту. Антицелюлітний масаж ніг проводиться ручним та/або апаратним техніками. Для процедури застосовуються спеціальні олії та креми. Ефект присутній вже з першого масажування. Проте, дійсно гарний та тривалий результат потребує певного курсу. Бажано додати й інші компоненти індивідуальної протицелюлітної програми, як то фізичну активність (комплекс фізичних вправ), СПА та косметологічні процедури й засоби, дієту та збалансоване харчування.

 

Позбавитися проблеми целюліту, вдосконалити здоров’я й тіло, зупинити старіння та відновити вашу осяйну красу допоможе клуб GBS LEVEL – осередок краси та здоров’я у Вінниці. Пропонуємо трирівневий підхід: 

 

GBS LEVEL – ваш надійний партнер на шляху до оздоровлення, вдосконалення, добробуту та успіху!

Антицелюлітний масаж ніг: масажні техніки та результати

Целюліт виникає внаслідок змін підшкірно-жирової клітковини в ділянці стегон, рук, сідниць та живота. Причиною таких змін можуть бути порушення обмінних процесів, різке підвищення чи втрата ваги, погіршення трофіки рідин організму. Зовнішньою ознакою целюліту є ефект «апельсинової корки».

 

Антицелюлітний масаж ніг розв'яже цю проблему. Він допоможе позбутися від зайвих об'ємів, знизити вагу, усунути внутрішні набряки, покращити тургор і загальний стан шкіри, відновити кров’яний та лімфоток.

 

Антицелюлітний масаж ніг проводиться різними техніками, широко відомими з яких є ручна, банкова, вакуумно-ролікова, лазерно-вакуумна. Наведемо приклади, з якими проблемами кожна з них справляється найкраще:

  1. Ручний:

  1. Масажування банками (вакуумний масаж):

  1. Вакуумно-роликовий:

  1. Лазерно-вакуумний:

 

Під час консультації фахівці GBS LEVEL нададуть змістовну інформацію стосовно цих, а також інших десятків масажних технік, протицелюлітних СПА та косметологічних процедур, які можливо отримати в клубі. Підберемо індивідуальний курс для ваших цілей, уподобань та бюджету!

Антицелюлітний масаж ніг: розпочинаємо вчасно

На жаль, про антицелюлітний масаж ніг запитують, коли целюліт вже видно. А розпочинати масажування кожній жінці варто завчасно, коли тільки починають лунати такі дзвоники, як:


Антицелюлітний масаж ніг потрібен не тільки для естетики. Він несе користь для загального здоров'я та самопочуття. Дотримуючись протицелюлітної програми та регулярно проходячи масажні сеанси можливо досягти ефективних результатів навіть для надскладних випадків. Але найкраще рішення – опікуватися красою та здоров'ям своїх ніг вчасно!

Антицелюлітний масаж ніг | GBSLevel - преміальні послуги у Вінниці

GBS Level - це комплекс у Вінниці, де ви знайдете масаж класичний преміум-класу. Ми працюємо для того, щоб ви отримали найкращий результат та ознайомились з найвдосконаленішою версією себе. Для того, щоб розібратися, яка ціна тонування волосся - перейдіть на відповідну вкладку на нашому сайті або напишіть нам. Група кваліфікованих фахівців допоможе досягти задуманого результату від занять спортом, догляду за собою та релаксу. Запрошуємо вас на макіяж денний та приділіть час для себе!

Антицелюлітний масаж ніг - приділи час для себе у GBSLevel

Ціни на фарбування волосся у нас завжди прийнятні, а рівень сервісу на висоті. Щодня ми вкладаємо всі зусилля, щоб ви отримали підзарядку та релакс. Якщо у вас викликає інтерес плазмотерапія ціна або щось ще - спеціалісти нашого закладу обов'язково допоможуть. Ми завждм намагаємость створити для вас саме такий пакет послуг, який вам потрібен, наприклад crossfit зал та контурна пластика носу. Рекомендуємо спробувати на собі нашу послугу ультразвукова чистка обличчя ціни і результат вас приємно вразять, ознойомитись детальніше у вас буде змога на сайті gbslevel.com.