ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Лімфодренажний масаж живота

Догори

Лімфодренажний масаж живота

Лімфодренажний масаж живота: чому має популярність

Особлива методика, популярність якої щодень збільшується, має назву лімфодренажний масаж живота. Техніка, яка забезпечує скульптурувальний ефект, є улюбленою в знаменитостей, утім завдяки доступності користується неабиякою затребуваністю і у інших.

Основна перевага лімфодренажу полягає в тому, що він впливає на природний лімфообіг, у такий спосіб сприяє виведенню шлаків з організму. На додачу, зміцнюється імунна система, значно зменшуються прояви целюліту та покращується настрій. Найкраще довірити процедуру спеціалісту, адже він досконало знає техніку, враховує індивідуальні особливості кожного тіла та точно не заподіє шкоди організму.

GBS LEVEL — це ваш простір для спорту, здоров’я та краси у Вінниці. Замовляючи лімфодренажний масаж живота у SPA-зоні S LEVEL, розраховуйте не лише на час, проведений із користю. Ми потурбувалися про те, щоб вас огорнув фантастичний комфорт і затишок, що в результаті забезпечує особливий рівень релаксації. Масажисти із відповідними знаннями та багаторічним досвідом — гордість нашого закладу, тож ви можете довіряти їхньому професіоналізму на 100 %.

Лімфодренажний масаж живота: як це працює

Вивести надлишкову рідину з тканини в лімфатичні вузли — основна мета, яку переслідує лімфодренажний масаж живота. Робиться це тому, що саме в лімфовузлах знищуються мікроорганізми (бактерії, віруси тощо). Результат — зменшення набряків, а отже й об’ємів, що забезпечує схуднення та появу виразної лінії талії. Процедура допомагає позбутися токсинів, а ще мінімізувати розтяжки, «апельсинову кірку».

На додачу до основного ефекту, після масажних процедур покращується:

Попередження хворобливих застійних явищ — також перевага від застосування методики. Корисні властивості, які забезпечує лімфодренажний масаж живота, важко переоцінити. Утім, у випадку класичної ручної техніки потрібно робити кожен масажний рух правильно. Звертаючись у GBS LEVEL, ви можете розраховувати на винятковий професіоналізм.

Під час лімфодренажу масажист здійснює спеціальні рухи, які охоплюють черевну зону. Поєднуючи натискання, погладжування і розтирання на певних лініях у напрямку до лімфатичних вузлів, спеціаліст забезпечує їхню активізацію та отримання потрібного результату. Лімфодренаж передбачає делікатний натиск. Цього вимагає як сама методика, так і особливості середньої частини тіла, де розташовані життєво важливі органи. Апаратна, вакуумна техніка — це залучення додаткового обладнання, яке стимулюватиме лімфообіг.

Лімфодренажний масаж живота не має значних протипоказань, утім у зв’язку з локалізацією, є тимчасові перестороги щодо проведення. До них належить період менструації, вагітності й післяпологовий, а ще — черевні болі, нудота, запалення лімфатичних вузлів. Варто зважати й на загальний стан організму. Не рекомендується записуватися на прийом за наявності уражень шкіри, гострої алергії, занизького чи зависокого тиску, загострення проявів хронічних захворювань. Тромбоз, злоякісні новоутворення, хвороби серця — абсолютні протипоказання.

Записуйтеся на лімфодренажний масаж живота онлайн

SPA-зона S LEVEL продумана до найменших дрібниць. Вона облаштована задля викликання у вас лише приємних емоцій від комфортабельних умов та візуальної естетики. Зручність чекає на вас уже на етапі запису на послугу — лише внесіть до онлайн-форми контактну інформацію та дочекайтеся нашого дзвінка.

Ціна на лімфодренажний масаж живота у нас помірна, можете ознайомитися із вартістю послуг у відповідному розділі. На додачу до масажних процедур, у нашому закладі можливо насолодитися проведенням часу в лаунж-барі, зоні відпочинку.

Працюємо щоденно — обирайте зручний час. Знайти нас можна у ТСК «МАГІГРАНД». Ми на зв’язку — зателефонуйте або напишіть у соціальних мережах.

Лімфодренажний масаж живота | Твій особливий простір GBSLevel

GBSLevel - це комплекс у Вінниці, що пропонує тренер з боксу преміального рівня. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали найкращий результат та побачили свою найкращу версію. Для того, щоб розібратися, яка ціна до косметолога - знайдіть потрібну сторінку на нашому сайті чи спитайте у нашого консультанта по телефону. Група кваліфікованих фахівців допоможе досягти задуманого результату від фізичного навантаження, лікування та відпочинку. Записуйтесь на чоловічі стрижки під машинку та отримайте задоволення!

Лімфодренажний масаж живота - незабутні моменти у GBSLevel

Ціни на педикюр в нашому центрі прийнятні, а рівень сервісу на висоті. Денно ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб ви наситилися енергією. Якщо у вас викликає інтерес брови ціна чи інша інформація - ми готові надати ретельну консультацію. Наша мета - знайти для вас саме той комплект процедур, який вам потрібен, наприклад кардіотренування та біоревіталізація волосся. Не забудьте випробувати нашу послугу чистка обличчя ультразвуком ціни і рівень сервісу неодмінно вас здивують, дізнатися більше ви матимете можливість в розділах сайту gbslevel.com.