ТСК “МАГІГРАНД”, вул. Келецька, 78В
0800 355 555
Залишити заявку

Спортивний

Догори

Спортивний масаж

Послуги зі спортивного масажу для спортсменів та активних спортивних занять

Клуб GBS LEVEL надає послуги зі спортивного масажу у Вінниці. Спортивний масаж – обов’язкова складова професійних занять спортом і не тільки. Він популярний серед прихильників активних тренувань у залі, фітнесу, єдиноборств та силових вправ. Знадобиться спортивне масажування шанувальникам ходьби та бігу, активного туризму, вело спортсменам, футболістам та тенісистам. Стане у пригоді всім, для кого активний рух та підтримання спортивної форми є повсякденною нормою.

 

Спортивний масаж використовується як для підтримання оптимальної фізичної форми, так і для відновлення після навантажень:

 

Отримайте послуги зі спортивного масажу в GBS LEVEL – досягайте спортивних та життєвих висот впевнено!

Послуги зі спортивного масажу: види та особливості

Спортивні та класичні техніки масажів аналогічні. Відмінність полягає у зоні впливу: у спортивній техніці робота ведеться над конкретним м'язом або групою м'язів. Вона стимулює глибокі тканини, робить їх більш рухливими, гнучкими та зменшує ризики травмування. Спортивний масаж:

 

Послуги зі спортивного масажу виокремлюються за такими видами:

 

До окремої спеціалізованої лінійки масажів відносимо лікувальні та реабілітаційні практики.

 

Майстри-масажисти GBS LEVEL мають спеціалізовану освіту, значний досвід та практику, ліцензії й сертифікати, надають послуги зі спортивного масажу на професійному рівні.

Спортивний масаж: ціна, спеціальні пропозиції

Ціна на послуги зі спортивного масажу залежить від конкретної техніки та обсягів зон необхідного впливу. Спортивний масаж може бути проведений як окрема процедура, циклом із сеансів, або як частина інших програм клубу.


GBS LEVEL має сучасний тренажерний зал на 1700 кв.м, студію сайкл-тренування, зони функціонального тренінгу, кросфіту та єдиноборств, професійний ринг. Для членів клубу діють спеціальні пропозиції на усі клубні програми та процедури.

Спортивний масаж | Твій особливий простір GBSLevel

GBS Level - це ваш особистий простір, який пропонує спробувати заняття йогою вищого класу. Ми працюємо для того, щоб ви досягли максимальний результат та побачили свою найкращу версію. Для того, щоб встановити, яка ціна манікюру - перейдіть до сторінки прайс листа, чи зателефонуйте. Група кваліфікованих фахівців допоможе досягнути вашої мети від вправ, процедур та відпочинку. Приходьте до нас на контурна пластика повік та проведіть час з собою!

Спортивний масаж | GBSLevel - твій шлях до здоров`я та впевненості

Ціни на перукарські послуги в нашому комплексі приємні, а якість послуг на найвищому рівні. Денно ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб ви отримали підзарядку та релакс. Якщо вашу увагу привертає педикюр ціна чи інші деталі - ми з задоволенням підкажемо. Наша ціль - підібрати для вас саме той список вправ та процедур, що вас задовільнить, наприклад масаж голови, а також контурна пластика тіла. Обов'язково скористайтеся нашим сервісом мезотерапія волосся для чоловіків ціни та якість роботи вас приємно вразять, більш детально ознайомитись ви зможете на веб-сторінках gbslevel.com.